Sari la conținut

Instalarea seturilor noi pe pa700, cum se face? (incepator)

Postări Recomandate

Salutare! Am o intrebare, fiind eu foarte incepator cu ceea ce priveste clape, as vrea sa intreb o chestie despre instalarea seturilor, mai exact pa700. Am vazut in niste tutoriale ca inainte de a instala un nou set din USB sau SD pe orga trebuie sa faci factory restore, as vrea sa intreb despre asta, este necesar de a face asta de fiecare data inainte de a instala nou set? Pentru ca eu am crezut ca pot sa copiez anumite instrumente si style-uri din diferite set-uri si face o colectie, dar daca fac factory restore se va sterge tot si va fi orga cu style-uri standarte numai...? Scuzati ma ca nu inteleg acest proces fiind foarte incepator. De exemplu am gandit ca pot sa iau anumite style-uri din un set si instrumente din alt set si combina.. De exemplu daca mi-a placut un acordeon sau un sax din anumit set, dar style mi-a placut din alt set pot sa fac o combinatie? Multumesc mult, sper ca am fost clar, o zi frumoasa! 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

• Creează nouă...

Informații Importante

Utilizăm modulele cookie pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, facem schimb de informații cu privire la utilizarea site-ului dvs. de către partenerii noștri de social media, de publicitate și de analiză. Politică Intimitate