Noutăți
studiodm - resurse clape

Bine a-ți venit pe STUDIODM.RO. Toți la început căutam seturi gratis, dar nu găsim, sub nici-o formă. Nici la momentul actul nu se găsesc multe seturi gratis, dar eu totuși am încercat să ajut și am pus o mare parte dintre resursele mele. Va îndemn să postați si dvs. link-uri externe cu seturi create de voi sau de alte persoane pentru a ajuta persoanele care sunt la început de drum. Pentru a descărca trebuie să vă faceți cont.

  • Vrei acces nelimitat la site?
    Poți face upgrade la un cont PREMIUM și să ai suport la editarea unui set, acces invitații, acces chat, acces la cereri și reuploads.
    Pentru mai multe detalii apasă: CLICK AICI!
  • Vrei să faci parte din echipa noastră?
    Lasă-ne mesaj în privat și o să vă spun mai multe detalii!
    Mesaj aici : CONTACT STUDIODM

Dorim sa cunoastem parerea ta!

Marius

Muzica este o artă.
Administrator
Online
Înscris
8 Mai 2023
Mesaje
345
Scor reacție
48
Locație
Romania
Te salut,

Dorim sa cunoastem parerea ta despre acest forum .
Viteza de incarcare , design , categorii ..
Calitatea seturilor, semplerelor etc .

Lasa parerea ta in comentarii!

imagine_2023-05-29_125221377.png
 

SilviuS72

Membru nou
Offline
Înscris
16 Mai 2023
Mesaje
1
Scor reacție
3
Locație
Focsani (Vrancea)
Buna ziua si la bun venit in peisajul internautic. Da, asteptam un asememea site care sa bucure si pe cei mai nevoiasi dar care au cate-o jucarica cu clape pe acasa. Si nu vreau sa par ipocrit, dar cu greu am procurat un PA700 cu care imi mangai sufletul in aste vremuri atat de aspre. Si studiodm parca a stiut ca fara o resursa gen stiluri, seturi, opinii ale altor meseriasi in manuirea clapelor etc viata e pustiu, ca mai vrei si tu sa iti incerci poate unele aptitudini ascunse si nemarturisite in ale interpretarii la un instrument. Si acest site ajuta foarte mult ca pune laolalta oameni sensibili si generosi care de pe unde au gasit si procurat pun aici si pentru altii mai mici, dar care vor sa devina mari vreodata, acele resurse care sa le desavarseasca pasiunile. Multumim ca existati, studiodm, studioul oamenilor cu drag de muzica.
 

Marius

Muzica este o artă.
Administrator
Online
Înscris
8 Mai 2023
Mesaje
345
Scor reacție
48
Locație
Romania
Buna ziua si la bun venit in peisajul internautic. Da, asteptam un asememea site care sa bucure si pe cei mai nevoiasi dar care au cate-o jucarica cu clape pe acasa. Si nu vreau sa par ipocrit, dar cu greu am procurat un PA700 cu care imi mangai sufletul in aste vremuri atat de aspre. Si studiodm parca a stiut ca fara o resursa gen stiluri, seturi, opinii ale altor meseriasi in manuirea clapelor etc viata e pustiu, ca mai vrei si tu sa iti incerci poate unele aptitudini ascunse si nemarturisite in ale interpretarii la un instrument. Si acest site ajuta foarte mult ca pune laolalta oameni sensibili si generosi care de pe unde au gasit si procurat pun aici si pentru altii mai mici, dar care vor sa devina mari vreodata, acele resurse care sa le desavarseasca pasiunile. Multumim ca existati, studiodm, studioul oamenilor cu drag de muzica.
Multumesc, ma bucur ca te ajuta si in acelasi timp sa poti evolua :)
 

Alex2023

Membru
Offline
Înscris
16 Mai 2023
Mesaje
9
Scor reacție
1
Locație
Popesti jud. Iasi
Salut, este un site de nota 1000 . Am probat un set si se aude foarte bine. Se aude totul plin : toba , tambalul etc . Recomand cu incredere !
 

nagyistvan

Membru nou
Offline
Înscris
19 Mai 2023
Mesaje
2
Scor reacție
0
Vârstă
36
Locație
mures
salut ,ieste un site, de incredere, 100,la suta va multumesc, frumos .
 

Marius

Muzica este o artă.
Administrator
Online
Înscris
8 Mai 2023
Mesaje
345
Scor reacție
48
Locație
Romania

nagyistvan

Membru nou
Offline
Înscris
19 Mai 2023
Mesaje
2
Scor reacție
0
Vârstă
36
Locație
mures
buna ziua ,as dori un set folclor ardeal, pentru, pa800. daca se poate
 

Vasile Cif

Membru nou
Gold
Offline
Înscris
25 Mai 2023
Mesaje
4
Scor reacție
1
Vârstă
49
Locație
Miercurea-Ciuc
Salutare! În primul rând doresc să mulțumesc pt creearea acestui site și-n același timp pt toate resursele ce le oferiți tuturor celor care au cu-adevărat nevoie și care știu ce-nseamnă toate aceste materiale, precum și toată munca din spatele lor. Da, este foarte necesar un asemenea site, susțin și eu(la rândul meu)îmbunătățirea lui si aveți toată aprecierea si recunoștința mea pt implicare și pt efortul depus! Mulțumiri(admin)și succes încontinuare!
 

Reclama by StudioDM

Sus